У Гройсмана кажуть, що Україна виконала «домашнє завдання» МВФ

Верховна Рада має ухвалити ще низку законів, що мають відношення до подальшої співпраці між Україною і МВФ.

У Гройсмана кажуть, що Україна виконала «домашнє завдання» МВФ
7 Вересня 2016 8:17Політика,Статті,Україна

Україна виконала всі вимоги Міжнародного валютного фонду, необхідні для отримання чергового траншу. Про це журналістам після презентації проекту FORBIZ сказав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.
«Якщо говорити про транші від МВФ, Світового банку і ЄС щодо макродопомоги, то вони залежали від «домашнього завдання», яке станом на сьогодні Україна виконала», – зазначив він, повідомляє Главком.

Кубів додав, що Верховна Рада має ухвалити ще низку законів, що мають відношення до подальшої співпраці між Україною і МВФ.
«Однак – це вже робота на перспективу, яка стосується наших зобов’язань. Наразі Україна виконала своє «домашнє завдання» для отримання чергового траншу МВФ», – наголосив Кубів.
Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Україна дуже близька до отримання траншу МВФ у розмірі 1 млрд дол.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.