Трамп не зміг скасувати укази Обами

За законопроект про реформу системи медичного забезпечення, який розробила адміністрація президента США Дональда Трампа та який передбачає скасування Obamacare, в п’ятницю знову не було проголосовано в Палаті представників. У підсумку законопроект було знято з голосування. Голосування саме 24 березня напередодні вимагав президент США, повідомляє DW. “Спікер (Пол Райан. – Ред.) говорив з президентом о третій […]

Трамп перший закордонний візит здійснить на саміт НАТО
25 Березня 2017 15:45Новини,Політика

За законопроект про реформу системи медичного забезпечення, який розробила адміністрація президента США Дональда Трампа та який передбачає скасування Obamacare, в п’ятницю знову не було проголосовано в Палаті представників. У підсумку законопроект було знято з голосування.

Голосування саме 24 березня напередодні вимагав президент США, повідомляє DW.

“Спікер (Пол Райан. – Ред.) говорив з президентом о третій годині після обіду і президент попросив спікера відкликати законопроект”, – сказав агентству AFP помічник Райана.

Перед голосуванням було зрозуміло, що законопроект не набирає необхідних 215 голосів.

Скасування Obamacare було однією з головних передвиборних обіцянок Трампа. Він особисто намагався переконати противників законопроекту в рядах Республіканської партії.

Законопроект, який підготувала адміністрація Трампа, так званий American Health Care Act (AHCA), повинен був замінити Obamacare, програму, яку сім років тому запропонував президент Барак Обама. Критики пропозиції Трампа відзначають, що новий законопроект позбавить медстрахування 24 млн американців. Тоді ж консервативна частина республіканців також незадоволена AHCA, оскільки вважає його “полегшеною версією” Obamacare.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.