Томенко засудив підтримку російського “Альфа-джазу” у Львові

Засновник Фонду "Рідна країна" Микола Томенко розкритикував українських політиків, які цими днями з'їхались до Львова на щорічний фестиваль джазу. Екс нардеп нагадав, що подію віддавна спонсорує російський банк "Альфа".

1402812963-5085-lvov-djaz-festival
27 Червня 2016 15:52Львів,Новини,Політика

«Тут народ незадоволений, що вся владна еліта радо пропагує захід одного банку з центральним офісом у “братській” Москві. Я ж підозрюю, що всі політики-прихильники джазу від “Альфа-банку” з’їхалися до Львова, щоб узгодити заяву до європейських держав з вимогою посилити санкції щодо Росії. А Луценко на місці вивчає питання відкриття кримінальною справи щодо фінансування сепаратизму та російської агресії. От Ложкін тільки по ділу прилетів – він був і залишається вірним другом “Руського міра!», – повідомив Томенко на своїй сторінці в facebook.

Нагадаємо, до 28 червня у Львові триватиме джазовий фестиваль. За 3 перших дні, місто прийняло рекордну кількість туристів. Послухати джаз прилетіли більшість українських політиків та практично всі відомі українські зірки шоу-бізнесу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.