Територіальна громада села Медвежа Львівської області підтвердила свій самоврядний статус

У рамках громадського обговорення питань децентралізації влади та об»єднання територіальних громад 5 червня 2016 р. відбулися загальні збори громадян села Медвежа.

20160605_174742
16 Червня 2016 15:11Львів,Політика,Статті

На зборах були присутні більше половини жителів села, які досягли 18 років, з правом особистого та правом делегованого голосу, зазначається на сайті даної територіальної громади. Для забезпечення широкого представництва на зборах мешканців житлових будинків напередодні відбулися збори громадян у більшості житлових будинків медвежан, у яких взяли участь депутати сільської ради, вчителі, громадські активісти. Від кожного будинку, де відбулися такі збори, були делеговані для участі у загальних зборах громадян  села їх представники з правом голосу з усіх питань заздалегідь оприлюдненого порядку денного.

Загальні збори громадян переважною більшістю голосів висловлювались за збереження самоврядного  статусу територіальної громади села Медвежі.

Збори прийняли Статут територіальної громади села Медвежа Дрогобицького району Львівської області,  обрали комітет громадських представників – громадський орган, уповноважений у взаємодії з органами місцевого самоврядування села приймати участь у вирішенні питань місцевого значення.

Було підтримано пропозицію трудового колективу школи щодо присвоєння Медвежанському навчально-виховному комплексу  імені народного художника України Михайла Біласа, який проживав і навчався у селі Медвежа.

Збори розглянули інші важливі питання життя територіальної громади села.

У роботі зборів прийняв участь доцент Львівського національного університету ім.І.Франка Ігор Гурняк, який розповів про український  та міжнародний досвід здійснення місцевого самоврядування.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.