Студентів і бюджетників автобусами звозять на похорон «Гіві»: з’явилось фото

У Донецьку та Макіївці повідомляють про те, що місцевих мешканців примусово звозять на похорон одного з ватажків так званої «ДНР» з позивним «Гіві».

Студентів і бюджетників автобусами звозять на похорон «Гіві»: з'явилось фото
10 Лютого 2017 16:00АТО,Політика,Статті,Україна

Зокрема, місцеві розповідають, що в навчальні заклади окупованих міст надійшло розпорядження виділити людей для поїздки на похорон терориста, пише видання Сегодня.

«Прийшла рознарядка – виділити по сім осіб від школи», – зазначила мешканка Донецька.

Студенти в соцмережах розповідають, що їх у п’ятницю навіть звільнили від пар і примусово відправляють на похорон «Гіві».

«Завтра в обов’язковому порядку з Єнакієвого у Донецьк приїдуть 350 бюджетників на похорон «Гіві». Перевізники паливо оплачують за свій рахунок», – цитує видання мешканця Єнакієвого.

У мережі з’являються фото автобусів, припаркованих вздовж узбіччя, на яких в центр Донецька звозять «плакальників».

Дорожній рух у центрі міста перекрито, а на прилеглих вулицях чергують співробітники так званої «поліції ДНР».

Нагадаємо, 10 лютого у Донецьку відбувається похорон одного з ватажків бойовиків так званої «ДНР» Михайла Толстих, якого більше знають за позивним «Гіві». Він був вбитий 8 лютого у власному кабінеті.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.