Слідчий комітет РФ назвав пріоритетну версію убивства Жиліна

Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету у Московській області.

Слідчий комітет РФ назвав пріоритетну версію убивства Жиліна
20 Вересня 2016 16:48АТО,Політика,Статті

Російські слідчі пов’язують убивство лідера руху «Оплот» Євгена Жиліна з комерційною діяльністю. Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету у Московській області, пише Український тиждень.

«Слідством відпрацьовується ряд версій скоєного злочину. Пріоритетною є комерційна діяльність, також не виключаються особисті неприязні стосунки», – йдеться у повідомленні.

Зі свідчень друга Жиліна Андрія Козирєва, який постраждав у результаті стрілянини, випливає, що зустріч в закладі була призначена з метою вирішення питань бізнесу. Слідчі в даний час перевіряють цю інформацію.

У Слідчому комітеті також підтвердила інформацію про те, що вбивця був ретельно загримований. «У нього були накладні вуса, спортивні окуляри з антивідблисків жовтими скельцями, на голові надіта глибоко посаджена панама, за плечима рюкзак», – повідомили слідчі.

Окрім того, під час огляду місця події було вилучено три гільзи, одна куля та інші предмети, що мають значення для подальшого розслідування кримінальної справи.

Нагадаємо, Жиліна застрелили у ресторані у підмосковному селищі Горки-2. За попередніми даними, вбивця чекав своїх жертв за столиком в ресторані і відкрив вогонь, коли загиблий з другом зайшли в заклад.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтями Кримінального кодексу РФ «Вбивство двох і більше осіб» і «Незаконний обіг зброї».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.