«Самопоміч» у Львівській облраді проти перевірки фактів незаконного скидання львівського сміття

Факти незаконного скидання сміття зафіксовані майже у всіх районах Львівської області. Депутати Львівщини вимагають, аби Львівська міська рада компенсувала громадам кошти за утилізацію незаконно вивантажених відходів. Депутати від фракції «Самопомочі» не голосували за це рішення.

«Самопоміч» у Львівській облраді проти перевірки фактів незаконного скидання львівського сміття
12 Травня 2017 16:22Львів,Політика,Статті,Україна

Про це 11 травня йшлося на сесії Львівської облради під час розгляду звіту тимчасової контрольної комісії з перевірки інформації про незаконну утилізацію ТПВ у Львівській області, – інформує кореспондент IA ZIK.

З метою недопущення повторення випадків незаконного вивантаження ТПВ на території області, депутати рекомендували Львівській міськраді: укладати угоди з вивезення ТПВ безпосередньо із керівниками полігонів, де будуть приймати сміття зі Львова; розривати угоди з перевізниками, які порушують умови договорів з перевезення сміття та здійснюють несанкціоноване вивантаження ТПВ.

Депутати звернулися до обласної прокуратури та ГУ Нацполіції з проханням забезпечувати належний нагляд за законністю вивезення ТПВ на полігони області.

Серед іншого, депутати повідомили про свіжі факти незаконного скидання сміття поблизу Червонограда. Зі слів депутата Володимира Ткачика, поблизу Червонограда скинули вісім машин відходів, місцеві люди готові до акцій протесту.

Депутат Степан Рак нагадав про випадок скидання сміття у лісі поблизу Буська.

Обранці запропонували продовжити роботу тимчасової контрольної комісії, однак рішення не пройшло. Не голосувала фракція «Самопомочі» у повному складі. Ця фракція не підтримала рішення в цілому.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.