Садовий продовжує тикатися зі своїм сміттям по всій Україні

Після відомої трагедії на полігоні у селі Грибовичі під Львовом, де обрушилася гора сміття поховала трьох рятувальників і екологів, тамтешні влади за участю уряду зондують ґрунт щодо можливості відправлення сміття не тільки Київ, але і цілий ряд ще більш віддалених регіонів України — від Дніпропетровська до Одеси.

Андрій Садовий
22 Липня 2016 13:20Львів,Політика,Статті,Україна

За інформацією, яка не підтверджена офіційно, полігон ТПВ Херсона також розглядається в якості майданчика для «приземлення» частини львівського сміття. Поки що така можливість розглядається в режимі телефонних переговорів на обласному рівні, але влада Херсона сумнівну ідею відкидають в принципі, повідомляє TE-News.

«Офіційно питання навіть не обговорювалося, і чи прийом львівського сміття можливий. Адже нам і своє-то скоро буде нікуди дівати, — за документами, термін експлуатації міського полігону для утилізації твердих побутових відходів закінчується 1 вересня 2017 року. A запитання o запуск там лінії по сортуванню сміття міськрада вже більше року, як вирішити не в змозі», — заявив автору цих рядків начальник міського управління комунального господарства Віктор Трамбовецький.
Саме заради того, щоб уповільнити «спрацьовування» полігону, мерія обласного центру заборонила вивозити сюди сміття з міста Олешки. Знову наступати на ті ж граблі, зв’язуючись c львівськими відходами, Херсону зовсім не потрібно.

Тому можна не сумніватися, що спроба нав’язати нам сотні, якщо не тисячі тонн чужих відходів, миттєво викличе бурю обурення — можливо, c пікетами і перекриванням провідних до полігону доріг. A посилення соціальної напруженості не потрібно ні місцевим керівникам, ні суспільству.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.