Розслідування вбивства Шеремета: слідчі допитали фігуранта

Коментувати питання журналістів у поліції не стали.

Розслідування вбивства Шеремета: слідчі допитали фігуранта
16 Травня 2017 10:52Політика,Статті,Україна

15 травня слідчі допитали колишнього працівника Служби безпеки України Ігоря Устименка, який проходив фігурантом у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про це пише Znaj.info.

Відповідну заяву зробив глава Нацполиции Сергій Князєв в ефірі каналу ZIK.

Він зазначив, що допитувалися деякі учасники гучного фільму-розслідування. Про деталі допиту Князєв не розповів, бо в момент ефіру слідчі завершували процес.

Представники ЗМІ запитали у голови Нацполиции, чи мали правоохоронці інформацію про Устименка, який знаходився біля будинку Шеремета в ніч убивства, до виходу у світ фільму. Він відмовився відповідати на питання. Він зазначив, що СБУ направила копам дату звільнення фігуранта. Князєв також заявив, що правоохоронці будуть співпрацювати з журналістами, які зробили власне розслідування і випустили картину на екрани.

Нагадаємо, Шеремет загинув вранці, 20 липня в Києві. Машина, яка належала директору “УП” Олені Притулі, вибухнула на перехресті вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.