Росія знову відмовилась видати Україні Сенцова і Кольченка

Росія повторно відмовилась видати Україні двох політв'язнів Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

Росія знову відмовилась видати Україні Сенцова і Кольченка
6 Лютого 2017 14:54Крим,Політика,Статті,Україна

Як написав у себе у Facebook заступник міністра юстиції України Сегрій Петухов, російська сторона вважає Сенцова і Кольченка своїми громадянами, пише Новое время.

«Це «громадянство» було примусово нав’язане усім кримчанам одночасно з анексією Криму. Обидві ці дії Росії є нікчемним за міжнародним правом. Ми будемо добиватися повернення наших політв’язнів через міжнародні організації, що мають вплив на Росію, а також у рамках позовів, поданих до Європейського суду з прав людини», – зазначив він.

Нагадаємо, в серпні 2015 року російський суд засудив Олега Сенцова і Олександра Кольченка до 20 і 10 років ув’язнення відповідно за звинуваченням у нібито створенні терористичного спільноти і плануванні теракту.

Росія відмовляється екстрадувати в Україну незаконно засуджених українців, мотивуючи таке рішення тим, що вони нібито отримали російське громадянство після окупації Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.