РФ із 2014 року викрадає громадян України – адвокат Микола Полозов

Росія викрадає громадян України з метою їх обміну на вигідних для РФ умовах.

РФ із 2014 року викрадає громадян України - адвокат Микола Полозов
10 Жовтня 2016 21:00АТО,Крим,Політика,Статті,Україна

Про це в телеефірі NewsOne заявив адвокат Микола Полозов.

«Російська влада, безумовно, продовжує те, чим вона займалася, починаючи від 2014 року – викрадає громадян України, утримує їх як заручників, а потім намагається виторговувати за їх звільнення будь-які преференції», – сказав він.

На його думку, Росія створює вигадану проблему, а потім намагається її вирішити, але вже на своїх умовах – шляхом обміну й торгу за політичні преференції.

«Не секрет, що зараз Путін перебуває в складній зовнішньополітичній ситуації. Це пов’язано з Сирією, Донбасом і низкою інших суттєвих моментів. Я припускаю, що набір заручників продовжать і далі “до того моменту, доки йому не вигідно буде їх обміняти», – підсумував захисник.

Нагадаємо, що радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що відомству відомо про місцеперебування 57 заручників на території ДНР.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.