Референдум на Донбасі: Тука зізнався, що найбільше його здивувало та обурило

Чимало українських опозиційних політиків показали неприпустиму та непатріотичну поведінку коментуючи пропозицію президента Росії Володимира Путіна щодо проведення референдуму на українському Донбасі, яку він ймовірно запропонував під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Референдум на Донбасі: Тука зізнався, що найбільше його здивувало та обурило
23 Липня 2018 14:48АТО,Політика,Статті,Україна

Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає Прямий.

У мене немає жодних сумнівів, що Путін міг дати такі пропозиції, і що він їх запропонував, я цілком припускаю. Мене більше здивували, м’яко кажучи, не пропозиції Путіна, а реакція наших різного калібру опозиціонерів,
– сказав політик.

За його словами, реакція деяких українських політиків на інформацію про таку пропозицію глави Кремля була неприпустимою.

«Не встигла агенція Bloomberg оприлюднити цю інформацію, як з різних каналів від різних політичних сил полились тези: без нас про нас домовились, Трамп зрадив Україну, Сполучені Штати зрадили, без нас будуть референдум проводити, Порошенко злив Донбас… Вважаю це просто непатріотичним з боку опозиціонерів і неприпустимою таку поведінку», – наголосив Тука.

Нагадаємо, напередодні Bloomberg повідомив, що Путін під час зустрічі з Трампом запропонував президенту США провести референдум, аби вирішити конфлікт на Донбасі. Однак поки російський лідер не захотів оприлюднювати план, аби його американський колега зміг краще розглянути.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.