Pussy Riot у кольорових балаклавах закликали звільнити Сенцова

Учасниці панк-гурту Pussy Riot випустили відеоролик на підтримку українського режисера Олега Сенцова, що був незаконно засуджений у РФ і відбуває покарання у колонії в Якутську.

Pussy Riot у кольорових балаклавах закликали звільнити Сенцова
26 Серпня 2017 18:42Крим,Політика,Статті,Україна

Відео розміщене на офіційній сторінці Pussy Riot у Twitter, повідомляє проект Крим. Реалії.

У ролику двоє дівчат і чоловік у балаклавах закликали звільнити Олега Сенцова.

Раніше, 6 серпня, учасниці Pussy Riot Марія Альохіна та Ольга Борисова розгорнули на мосту в російському Якутську банер з написом «Free Sentsov».

Нагадаємо, Олег Сенцов разом із Олександром Кольченком були затримані представниками російських спецслужб у Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.

Правозахисний центр «Меморіал» вніс Сенцова й Кольченка до списку політв’язнів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.