Порошенко схвалив продовження санкцій проти РФ із розширеним списком

Указом вводиться в дію рішення РНБО від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Порошенко схвалив продовження санкцій проти РФ із розширеним списком
17 Жовтня 2016 22:59Політика,Статті,Україна

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким продовжив санкції щодо росіян і російських компаній і в той же час розширив список осіб, які підпадають під санкції. Про це повідомляється на сайті Глави держави, інформує Український тиждень.

Зокрема, указом вводиться в дію рішення РНБО від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

В своєму рішенні РНБО підтримало пропозиції щодо продовження і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), внесених Кабміном, СБУ та НБУ.

В рішенні РНБО також є списки (юридичних і фізичних осіб), до яких застосовуються санкції строком на один рік.

Нагадаємо, 15 вересня, Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про затвердження узгодженої 7 вересня постпредами країн ЄС пропозиції про продовження на шість місяців (до 15 березня 2017 року) індивідуальних санкцій щодо 146 російських і українських фізичних і 37 юридичних осіб. Санкції будуть діяти до 15 березня 2017 року.

В свою чергу, РНБО України ухвалила рішення про застосування санкції до осіб, причетних до протиправних дій проти громадян України.

Йдеться, зокрема, про представників правоохоронних та судових органів РФ, відповідальних за незаконне переслідування громадян України Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших, які були неправомірно затримані, засуджені, й досі незаконно утримуються на території Росії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.