Порошенко розповів, які танки потрібні ЗСУ

Збройні сили України необхідно забезпечити модернізованими та капітально відремонтованими танками Т-64 і Т-80.

Порошенко розповів, які танки потрібні ЗСУ
28 Січня 2017 14:16АТО,Політика,Статті,Україна

Про це на засіданні Ради національної безпеки та оборони заявив президент України Петро Порошенко, передає Еспресо з посиланням на прес-службу глави держави.

«У нас стає вибір: або один «Оплот», або десять глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80. При чому «Оплот» будується щонайшвидше за 18 місяців, а цикл глибокої модернізації Т-80 становить 2,5 місяці. Таким чином, у нас стає питання або танкова рота в повному складі, або один танк», – зазначив Порошенко.

Він підкреслив, що це стало великою дискусією при формуванні державного оборонного замовлення.

«І поки у нас є ресурс терміново треба провести глибоку модернізацію зазначених танків, нам необхідно в першу чергу забезпечити танкові підрозділи в повному обсязі стовідсотковою комплектацією глибоко модернізованими, капітально відремонтованими машинами за дуже короткий термін», – підсумував Порошенко.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.