Порошенко поговорив з Нетаньяху: про що домовилися політики

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху. Розмова відбулася за ініціативою ізраїльської сторони.

Порошенко поговорив з Нетаньяху: про що домовилися політики
3 Травня 2017 18:06Політика,Статті,Україна

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави, пише 24 канал.

Згідно з повідомленням, сторони обговорили актуальні питання взаємодії в межах міжнародних організацій. У цьому контексті Нетаньяху висловив щиру вдячність за конструктивну та дружню позицію України в рамках ООН.

«Були обговорені питання змістовного наповнення травневого візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Держави Ізраїль. Наголошувалося на важливості подальшого нарощування двостороннього торговельно-економічного співробітництва», – мовиться у повідомленні.

Щодо цього президенти обох країн окремо підтвердили налаштованість завершити до кінця року переговори щодо укладення Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.