Порошенко підсумував результати головування України у Радбезі ООН

Президент України Петро Порошенко відзначив успішне головування України в Раді Безпеки ООН у лютому 2017 року.

Порошенко підсумував результати головування України у Радбезі ООН
1 Березня 2017 22:42АТО,Крим,Політика,Статті,Україна

«За ініціативою України вдалося більш активно залучити Раду Безпеки ООН до вирішення проблем миру і безпеки на Європейському континенті», – наголосив він на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Новое время.

За його словами,  відкриті дебати в РБ ООН щодо конфліктів в Європі привернули увагу всього світу до російської агресії на Донбасі, передусім у контексті ескалації в районі Авдіївки. «Відтепер слово Авдіївка увійшло до міжнародного лексикону як символ героїзму українського війська, непереборності духу українців та цинізму російської агресії», – заявив президент.

Крім того, президент нагадав, що РБ ООН ухвалила внесену Україною резолюцію про захист критичної інфраструктури від терористичних атак. А також, за його словами, з трибуни Радбезу рішуче засудили російську агресію на Донбасі та окупацію Криму.

Нагадаємо, що у лютому Україна головувала у Раді безпеки ООН. У березні головування переходить до Великої Британії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.