Польське консульство у Львові не відновило роботу

Генеральне Польське консульство у Львові сьогодні не працює вже другий день.

8f4a49c34fd203c5e9801d90ff6fbeb3
30 Березня 2017 12:35Львів,Політика

У коментарі Варіантам цю інформацію підтвердили працівники Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

Генеральне консульство Польщі у Львові припинило прийом відвідувачів вчора, 29 березня, після того, як невідомі обстріляли консульську установу у Луцьку.

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло заявив у коментарі Польському радіо:

“Наразі не можна сказати, що після обстрілу консульства Польщі у Луцьку Україна посилила захист дипломатичних відомства настільки, аби Польща знову могла їх відкрити”.

Раніше Міністерство закордонних справ Польщі заявило, що до часу виконання вимог польської сторони у справі захисту дипломатичних та консульських представництв, усі польські відомства в Україні залишаться зачиненими.

Пєкло нагадав, що про охорону польських дипломатичних відомств у середу по телефону розмовляли президенти Анджей Дуда і Петро Порошенко.

«Президент Порошенко пообіцяв посилити охорону не тільки польських дипломатичних відомств, але в цілому усіх дипломатичних представництв в Україні, що може бути пов’язано зі значно складнішою та більшою операцією і зробити це так просто і швидко не вдасться», – сказав Ян Пєкло.

Посол Польщі наголосив, що польські консульства відкриють тільки після впевненості у тому, що рівень їхнього захисту з української сторони справді посилений. Він додав, що попри такі ускладнення, громадяни України можуть продовжувати подавати візові заяви у візові центри, які працюють.

Нагадаємо, що вчора у Луцьку стріляли з гранатомета по будівлю консульства Польщі, а у селі Гряда Жовківського району провели антипольську провокацію.

Додамо, що на початку лютого невідомі закидали польське консульство у Львові червоною фарбою, а також розписали огорожу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.