Політичні висновки з градобою в Закарпатті

Сьогодні — рівно тиждень, як 8 районів Закарпаття постраждало від градобою.

13529129_1050847098330550_4219043166417702994_n
28 Червня 2016 17:19Львів,Політика,Статті

Стихія, фактично, забрала у багатьох людей дах над головою, пише львівській журналіст Павло Білецький в своєму Facebook. І що зроблено протягом тижня державою Україна та керівництвом області аби зарадити і допомогти цим людям? Виділили мільйон 500 тисяч гривень із резервного фонду області. Гроші пішли в райони. З райцентрів їх надіслали у села. А у селах людям роздають по 200 гривень. Замість того аби полагодити хоча б 10-20 будинків. Жодного контролю за використанням цих коштів та за складанням актів про пошкодження не ведеться. Схоже запрацювала схема, розроблена ще у 1998 році під час нищівної повені, коли мільйони гривень виділялися, а до постраждалих доходили копійки.
По-друге — ніхто не зупинив нахабних продавців покрівельних матеріалів, котрі, наживаючись на людському горі, завищили ціни на запитувану продукцію на 100%. Так лист шиферу за два дні подорожчав із 70-80 гривень до 140-150. (До речі, за ту допомогу від держави якраз можна купити один лист шиферу і за решту доправити його додому).

По-третє: де пільгове адресне кредитування постраждалих від градобою? Невже в Україні серед сотень банків немає жодного, котрий би під державні гарантії надав людям помірний кредит на купівлю покрівельних матеріалів? Хтось веде переговори з цими банками?
Прохання до керівників області та всіх допоміжних їм структур: поверніться до людської біди обличчям, почніть допомагати не словами, популізмом і піаром, а конкретними справами. Якщо не люди, то Бог віддячить вам сторицею…

Павло Білецький.

Джерело: Facebook.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.