Поліція скасовує режим посиленного патрулювання Авдіївки

Пильнувати правопорядок у місті залишаються поліцейські з найближчого Покровська та самої Авдіївки.

Поліція скасовує режим посиленного патрулювання Авдіївки
13 Лютого 2017 18:21АТО,Політика,Статті,Україна

Поліція скасовує режим посиленого патрулювання Авдіївки. Кажуть, ситуація стабілізувалася, тож у залучених з інших регіонів копах потреби більше немає й їх повертають додому. Про таке повідомляє 5 канал.

Протягом двох тижнів від часу загострення ситуації та початку обстрілів населеного пункту додатково більше ста правоохоронців патрулювали Авдіївку. Тому пильнувати правопорядок у місті залишаються поліцейські з найближчого Покровська та самої Авдіївки.

Начальник Нацполіції Донецької області В’ячеслав Аброськін роз’яснив: «У перший день ми взяли 87 заяв, у другій 111. Коротше, більше 500. За допомогою, по обстрілу. Поліція продовжує нести службу в посиленому варіанті. В даний час близько 120 чоловік. Сьогодні я прийняв рішення зменшити кількість співробітників поліції в зв’язку з тим, що обстановка стабілізувалася. І підрозділи, які прибули з інших міст в Донецьку область, будуть зменшуватися до місць своєї постійної дислокації».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.