«Північний потік-2» – це помилка, його будівництво потрібно зупинити – Туск

Президент Європейської Ради Дональд Туск розповів, що Єврокомісія працює над створенням нових енергетичних правил. Ці нововведення допоможуть зупинити будівництво російського газопроводу «Північний потік – 2».

«Північний потік-2» - це помилка, його будівництво потрібно зупинити - Туск
10 Липня 2018 20:14Політика,Статті,Україна

Однак, за словами Туска, процес створення нових правил малопродуктивний, пише finance.

«Звичайно, ми обговорювали «Північний потік – 2», але, на жаль, у нас дуже мало позитивних новин. Зараз Єврокомісія намагається створити нові енергетичні правила, які допоможуть їм зупинити будівництво цього проекту. Але я не можу сказати, що зараз процес абсолютно продуктивний. Я вважаю, що цей проект є помилкою і він не гратиме в інтересах Євросоюзу. Звичайно, ми повинні захищати власні інтереси», – наголосив Туск.

Раніше помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Уесс Мітчелл заявив, що проекти газопроводів «Північний потік – 2» і «Турецький потік» становлять загрозу для західних країн.

Проти енергокомпаній Німеччини і низки інших європейських країн, що беруть участь в будівництві трубопроводу «Північний потік-2», адміністрація президента США Дональда Трампа готує санкції. Про це повідомляє американське видання Foreign Policy з посиланням на власні джерела.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.