Пашинський: США і Європа радили не оголошувати воєнний стан через Крим

Представники США та Європи під час захоплення Росією Криму в 2014 році рекомендували Україні не йти на збройний конфлікт з РФ і не оголошувати воєнний стан.

Пашинський: США і Європа радили не оголошувати воєнний стан через Крим
28 Травня 2017 18:13АТО,Крим,Політика,Статті,Україна

Про це заявив тодішній в.о. глави адміністрації президента Сергій Пашинський в ефірі каналу «112 Україна», відповідаючи на питання, чи справді вони радили не захищати Крим, передає ZIK.

«Американці та європейці рекомендували нашій державі не йти на озброєний конфлікт з РФ і не оголошувати воєнний стан», – сказав він.

Пашинський також прокоментував слова екс-міністра внутрішніх справ і екс-глави Ради міністрів Криму Анатолія Могильова про те, що РНБО в 2014 році відмовилася від будь-яких дій з утримання Криму.

«Десь числа 25 мені дзвонив Могильов і говорить: «Я вас інформую, що у мене в приймальні вже сидять офіцери ФСБ». Я говорю: «Ти ж не перший рік керуєш Кабміном Криму. Так дай команду СБУшникам і МВСникам їх арештувати і привези їх до мене». Він каже: «Ви що, смієтесь?». А зараз він розказує, що треба було дати команду. Так дай, у тебе в підпорядкуванні були всі ці люди», – сказав екс-глава АП.

Він також заявив, що таємні документи з будівлі СБУ на вулиці Володимирській у Києві під час Майдану перевезли до Криму.

«Є абсолютно офіційні дані, що всі списки агентів, секретні кримінальні справи з СБУ на Володимирській перевезли не в Донецьк, а в Крим. Крим для них ще тоді був плацдармом», – сказав Пашинський.

Крім того, він заявив, що екс-президент Віктор Янукович не керував СБУ з 2012 року, віддавши ці повноваження росіянам.

«Янукович десь із 2012 року вже не керував СБУ, нею керували куратори, росіяни», – сказав Пашинський.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.