Партія «ДемАльянс» обрала нових лідерів замість Найєма, Лещенка й Заліщук

Політсилою тепер керують Василь Гацько та Вікторія Пташник.

Партія «ДемАльянс» обрала нових лідерів замість Найєма, Лещенка й Заліщук
20 Листопада 2016 14:24Політика,Статті,Україна

На партійному з’їзді «ДемАльянсу»  в суботу переобрали керівництво: замість нардепів Світлани Заліщук, Сергія Лещенка та Мустафи Найєма співголовами політсили стали Василь Гацько та Вікторія Пташник, повідомляє Главком.

Про це повідомляється на сторінці партії в Фейсбуці.

До правління партії також увійшли Артем Романюков, Максим Черкасенко, Владислав Оленченко, Євгенія Матейчук, Ігор Андрійченко.

Як відомо, на з’їзді 9 липня цього року Заліщук була обрана тимчасовим співкерівником партії разом з Василем Гацьком.

Тоді ж до правління партії за підсумками голосування було обрано: Сергія Лещенка, Мустафу Найєма, Максима Черкасенка, Світлану Коломієць, Владислава Оленченка, Зою Буйницьку, Олега Дерев’янка, Вікторію Пташник та Андрія Длігача.

14 листопада народних депутатів БПП Світлану Заліщук та Мустафу Найєма, а також Наталію Новак виключили з міжнародних делегацій. Формальним приводом стало членство депутатів в інших партіях.

Партія «ДемАльянс» назвала рішення фракції ББП про виключення зі складу парламентських делегацій Ради Європи та НАТО Заліщук та Найєма політичною розправою.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.