Олег Синютка розповів про боротьбу з рейдерством, дороги та вирішення сміттєвої проблеми (ВІДЕО)

Вчора, 16 березня, Олег Синютка відповів на запитання читачів Дивись.info.

synutka-890x395
17 Березня 2017 12:58Львів,Політика

Під час розмови Олег Синютка, голова ЛОДА, відповів на низку актуальних запитань для мешканців Львівщини. Зокрема, не обійшлося і без теми сміття. Облдержадміністрація готує нову ділянку під сміттєпереробний завод, — заявив Олег Синютка під час чат-конференції на Дивись.info.

«Оскільки міська влада знайшла відповідні відмовки, щоби не використовувати ділянку в Яворівському районі, ми зараз скеровуємо їм офіційний лист з пропозицією іншою ділянки, тільки б вони почали щось робити», — каже Олег Синютка. За його словами, такі об’єкти потрібно розміщувати на тих землях, які вже не можна використовувати в господарстві. Відтак, ЛОДА пропонує території, які вже забруднені.

«Ми рухаємося по тому плану, який означили минулого року. Оголосили конкурс, вже завершився відбір, минув перший етап, до 10 травня вже матимемо другий етап», — додав Олег Синютка. Очільник ЛОДА також зауважив, що компанії, які беруть участь у конкурсі, скаржаться на занадто жорсткі вимоги до проектування та технічного завдання. «Однак інакше ми не можемо», — зазначив посадовець.

Також Олег Синютка висловив свою оцінку останніх подій в Україні. Він заявив, що Львівщина взірцево повела себе у питанні вирішення ситуації із блокадою торгівлі з окупованою територією.

«Ми не палили шини, не з’ясовували стосунки зі зброєю, без зброї, не випускали гасла. Ми сіли, порадилися, вибрали рішення, які є правильні для України, — зауважив очільник ЛОДА. — Серцем, я думаю, що жоден українець не скаже, що у сьогоднішній ситуації хоча би крапля російського товару має потрапити в Україну. Розумом ми розуміємо, що нас підштовхують до того, щоби відділити ту частину України, яка сьогодні окупована. А це неприпустимо».

Також голова ЛОДА оцінив роботу міських чиновників Львова, адже читачі поставили низку запитань щодо проблем міста. «Питання в тому, що сталося з міською владою міста Львова. Тому що таке враження, що міська влада просто бере і нагромаджує на себе проблеми, – заявив Олег Синютка. – То сміття, потім перевезення, тепер підняття практично на 50% квартирної плати. Щось там всередині відбувається дуже складне, і якщо би воно не шкодило мешканцям, то хай би воно собі було, а оскільки воно шкодить, то, я думаю, це повинно стати питанням публічної дискусії».

«Проблема не в тому, що мешканці виходять на вулиці. Проблема у тому, що влада втікає від мешканців. Я насправді дуже багато походив по вулицях і по таких спілкуваннях. І там ніхто особливо фрази не вибирає і подяки не роздає. Це складні розмови, дуже часто на підвищених тонах, але якщо ти говориш людям правду і виконуєш обіцянки, то наступного разу зустрічі бувають простіші», – додав Олег Синютка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.