ОБСЄ: Бойовики ОРДО оголосили Седове прикордонною зоною з особливим статусом

У Донецькій області представники терористичної організації «ДНР» заборонили членам місії ОБСЄ проїзд в напрямку н.п. Сєдове та заявили, що населений пункт є «прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в’їзду-виїзду».

ОБСЄ: Бойовики ОРДО оголосили Седове прикордонною зоною з особливим статусом
16 Липня 2017 14:32АТО,Політика,Статті,Україна

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ, оприлюдненому на сайті організації, повідомляє Українська правда.

«На блокпості, розташованому приблизно за 1,2 км на північний захід від підконтрольного «ДНР» смт Сєдове озброєні члени «ДНР» зупинили патруль СММ і не дозволили йому проїхати далі дорогою в напрямку Сєдового, посилаючись на накази від своїх командирів», – йдеться у повідомленні.

Пізніше того ж дня член «ДНР» у цивільному одязі на тому ж блокпості у Сєдовому зупинив інший патруль СММ та заявив, що для в’їзду у селище необхідно отримати попередній дозвіл від  «ДНР», оскільки Сєдове є «прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в’їзду-виїзду».

Незадовго після цього троє озброєних чоловіків у формі військового типу підійшли до патруля СММ.

«Вони відмовилися представитися і в агресивній формі вимагали, щоб спостерігачі залишили цей район. Патруль СММ поїхали з блокпосту», – зазначили у місії.

За даними місії, водії та пасажири, перед тим як проїхати через блокпост, заходили у розташоване поблизу невеличке приміщення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.