Названа таємна мета візиту Байдена до Києва

Віце-президент США Джо Байден прибуде в Україну не з простим візитом, а з особистих питань. А ще залишить у Києві представника Адміністрації президента Барака Обами.

Названа таємна мета візиту Байдена до Києва
7 Січня 2017 18:20Політика,Статті,Україна

Таку думку на сторінці у Facebook висловив український журналіст Олександр Дубінський, повідомляє Znaj.ua.

«Розповідають люди, що візит Байдена принесе в Адміністрацію президента не лише печивко і апельсинки. З ним може приїхати один із представників адміністрації Обами – якого залишать тут, в Україні. Допомагати НАБУ. Ходять чутки, що цим представником може бути сама Псакі – колишній прокурор , а потім спікер Білого дому», – написав він.

Однак, на думку Дубінського, допомога НАБУ – це лише прикриття для громадськості. Насправді ж, цілі у Байдена в Україні зовсім іншого характеру.

«Насправді Байден і його команда посилено гасять скандал із Манафортом, якого «мудрі» Петрові холопи перетворили на злочинця. А паралельно Байден за допомогою «допомагаючи НАБУ» намагається вирішити питання Бурісми Злочевського, і «підтерти» записи про справи своєї команди з різними інвест фондами та банками (у тому числі, ICU і Фондом гарантування), а також про земельні операції», – вважає журналіст.

Нагадаємо, «Бурісма» – це нафтогазова компанія, яка частково належить екс-міністру екології України Миколи Злочевського, проти якого відкрита маса кримінальних справ.

До ради директорів фірми також входить Хантер Байден – син віце-президента США Джо Байдена. Його не раз помічали у компанії Злочевського, який ховається від українського правосуддя за кордоном.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.