Нацрада консультується з медіа щодо відмови від артистів, які виступають у Росії – Костинський

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення проводить консультації з українськими медіа щодо можливого введення обмежень для українських артистів, які гастролюють у Росії.

Нацрада консультується з медіа щодо відмови від артистів, які виступають у Росії – Костинський
13 Січня 2018 10:04Крим,Політика,Статті,Україна

Про це у ефірі Радіо Свобода заявив член Нацради Сергій Костинський.

За його словами, медіа готові до санкцій проти артистів, але хочуть рівних можливостей – закон, який би виконували всі.

«У нас відбуваються консультації, в тому числі з нашими медійниками, зі ЗМІ. Вони кажуть, на сьогодні ми готові відмовитися від таких артистів, ми готові вилучити їх з плей-листа, але ми хочемо рівних умов. А це може дати лише закон, який точно може обмежити: людина працює в країні-агресорі – ми її не транслюємо. Тобто зі сторони індустрії є розуміння цієї проблеми», – сказав Костинський

На його думку, зараз інформагенції акцентують увагу на видах відповідальності, які у своїй пропозиції допускає Нацрада, натомість треба провести «фахову дискусію і виробити певні алгоритми».

Костинський переконаний, що такі обмеження допоможуть розвитку українських артистів, які налаштовані патріотично.

«Такі дії будуть тільки стимулювати розвиток внутрішнього ринку і стимулювати тих людей, які співають українською мовою, які дають сучасний контент, які не розважають аудиторію Москви трошки з радянськими смаками, а яких цікавить український і європейський ринок», – вважає Сергій Костинський.

Раніше Нацрада з питань телебачення та радіомовлення запропонувала запровадити штрафи та кримінальну відповідальність за гастролі артистів в Росії.

Крім того, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко запропонував запровадити кілька заходів щодо таких українських митців, зокрема, сплата додаткового військового збору.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.