На хабарі попався перший заступник голови Держпраці. У керівника – обшук

Першого заступника голови Державної служби з питань праці Михайла Бардонова затримано під час одержання хабара в сумі 100 тис. гривень. Наразі проводяться обшуки у голови Держслужби Романа Чернеги.

Заступника голови Держпраці затримано після отримання хабара
16 Липня 2016 14:36Політика,Статті,Україна

Про це на брифінгу в суботу заявив голова СБУ Василь Грицак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Між першою і другою годиною ночі при отриманні хабара затриманий перший заступник голови Державної служби з питань праці Михайло Бардонов. Предмет хабара, тобто 100 тис. мічених гривень, нами вилучено в його помешканні», – сказав Грицак.

Він додав, що під час обшуку в приміщенні всього було вилучено 109 тис. гривень, 153 тис. доларів, 6 коштовних годинників і «багато чого іншого».

Грицак  розповів, що цей посадовець систематично вимагав з комерційної структури щомісячну грошову винагороду в розмірі 100 тис. грн за надання дозволу на здійснення робіт, пов’язаних з проведенням експертиз та наданням висновків щодо безпеки діяльності на виробництві.

Спецоперацію проводило Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю спільно з працівниками Генеральної прокуратури.

«Загалом у цій справі проводиться десять обшуків. У цей час (станом на 12.00. – Ред.) тривають обшуки у голови Державної служби з питань праці», – поінформував голова СБУ.

Фото: Пресс-центр СБ Украины

Фото: Пресс-центр СБ Украины

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.