На Донбасі з’явиться селище Нью-Йорк

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, запропонований депутатами Віктором Кривенко і Павлом Кішкарем, про перейменування селища міського типу Новгородське (Донецька область) в Нью-Йорк.

На Донбасі з’явиться селище Нью-Йорк
20 Грудня 2016 18:58АТО,Політика,Статті,Україна

На сайті Верховної Ради в пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що перейменування необхідно провести в рамках декомунізації, оскільки селище отримав назву Новгородське в 1951 році. До цього він називався Нью-Йорк, повідомляє Вголос.

Депутати посилаються на бажання місцевих жителів. «Думка громади селища міського типу Новгородське необхідно підтримати, адже воля громадян, згідно з Конституцією України, повинна бути понад усе. Завданням проекту постанови перейменувати селище міського типу Новгородське Донецької області в селище міського типу Нью-Йорк», – йдеться в документі.

 Відзначається, що перейменування селища не вимагає додаткових витрат з державного бюджету і місцевих бюджетів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.