МЗС: комітет Європарламенту підтримав звіт про безвіз для України

Більшість членів комітету Європарламенту з громадянських прав, юстиції і внутрішніх справ погодилися із висновками звіту про лібералізацію візового режиму з Україною, який представили у Брюсселі 5 вересня, заявляють у міністерстві закордонних справ України.

МЗС: комітет Європарламенту підтримав звіт про безвіз для України
6 Вересня 2016 8:06Політика,Статті,Україна

Автори доповіді на чолі з доповідачем Європарламенту Марією Гарбієль зазначили, що Україна успішно виконала усі критерії для надання їй безвізового режиму. Відтак звіт рекомендує скасувати візи для українських громадян, звітує прес-служба українського МЗС. Про це повідомляє BBC.

«У ході дискусії більшість членів комітету Європейського парламенту підтримали висновки доповіді та висловилися за надання Україні безвізового режиму», – заявляють у МЗС.

Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль, що була присутня на засіданні комітету у Брюсселі, у своєму виступі наголосила на впровадженні Україною безвізових паспортів, боротьбі з корупцією й імплементації критеріїв у частині контролю над кордонами.

Як зазначають у МЗС, очікується, що відтак до 15 вересня політичні групи Європарламенту матимуть змогу внести до доповіді комітету свої доповнення, після чого звіт винесуть на голосування комітету.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.