Мінрегіонбуд ставить під сумнів домовленості Львова і ЄІБ, – Кіраль

Домовленість з Європейським інвестиційним банком щодо укладення угоди про виділення коштів Львову для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

motto.net_.ua-70456
10 Червня 2016 17:00Львів,Політика,Статті

У Львівській міськраді відреагували на повідомлення Мінрегіонбуду про те, що Львівська міська рада не надала рішення для Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) про підтримку проекту з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Як прокоментував ситуацію радник міського голови Львова з питань інвестицій та народний депутат України Сергій Кіраль, заява Міністерства – винятково політична, і є спробою поставити під сумнів домовленості міста й Банку, адже кінцевим терміном подання такого рішення органом місцевого самоврядування є 1 липня, передає прес-служба Львівської міськради.

«Заява Мінрегіонбуду є суто політичною, оскільки термін подання рішення органу місцевого самоврядування про підтримку проекту ще не вийшов, – це 1 липня 2016 року [це вказано в листі Мінрегіонбуду, який оприлюднили в міськраді, – ред.]. Окрім того, міський голова кілька разів виносив на розгляд сесії питання про об’єднання двох підприємств – «Збиранка» і «Спецкомунтранс» – оскільки планується, що саме це нове об’єднання буде виступати позичальником за проектом», – зазначив Сергій Кіраль.

Також він відзначив, що сьогодні, 10 червня, зранку мав розмову з представником Банку, де підтвердили, що такі вимоги Мінрегіонбуду жодного відношення до вимог чи процедур Банку не мають, це винятково внутрішні вимоги уряду.

Водночас Європейський інвестиційний банк і надалі зацікавлений у реалізації спільного проекту з містом, остаточна вартість якого буде визначена за результатами розробки техніко-економічного обґрунтування проекту, робота над підготовкою якого вже розпочалась.

Нагадаємо, на сьогодні є домовленість з Європейським інвестиційним банком щодо укладення угоди про виділення коштів Львову для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та облаштування нового сміттєпереробного заводу. За попередніми даними, Львів отримає від Банку 10 млн євро на будівництво сміттєпереробного заводу і 30 млн євро кредиту банк надасть для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Оригінал публікації тут.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.