Манафорт був ініціатором перейменування Партії регіонів в Опозиційний блок – ЗМІ

Колишній очільник виборчого штабу Дональда Трампа і політичний консультант Партії регіонів Пол Манафорт після втечі Віктора Януковича з України продовжив співпрацю з регіоналами.

Манафорт був ініціатором перейменування Партії регіонів в Опозиційний блок - ЗМІ
1 Березня 2018 10:35Політика,Статті,Україна

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дані української прокуратури, Манафорт здійснив 17 поїздок в Україну в 2014 і 2015 роках. Про це пише НВ.

За словами джерела агентства, Манафорт повернувся в Україну через кілька місяців після втечі Януковича до РФ і анексії Криму. Саме він порадив перейменувати Партію регіонів в Опозиційний блок, універсальну партію, яка могла б стати голосом росіян на сході України.

Манафорт в Україні допомагав колишнім регіоналам на парламентських виборах в жовтні 2014 року і на місцевих виборах 2015 року. За словами народного депутата від Опоблоку Нестора Шуфрича, партія заплатила Манафорту близько 1 мільйона доларів за його консультації під час виборів в жовтні 2014 року.

Bloomberg зазначає, що Манафорт перестав консультувати опоблоківців за півроку до початку роботи у виборчому штабі Трампа. Зокрема, він пробув в Україні не менше місяця напередодні місцевих виборів в жовтні 2015 року. Джерело, знайоме з ситуацією, повідомило, що Манафорт не отримав повну оплату за свою роботу.

Нагадаємо, що спецпрокурор США Роберт Мюллер звинуватив Пола Манафорта в підкупі колишніх європейських чиновників в інтересах колишньої влади в Україні.

Згідно зі звинуваченням, Манафорт заплатив екс-чиновникам, в тому числі «колишньому канцлеру однієї з європейських країн», понад два мільйони євро за те, щоб вони публічно давали нібито незалежні оцінки діям уряду України в період президентства Віктора Януковича.

Пол Манафорт працював з екс-президентом України Віктором Януковичем і його Партією регіонів з 2005 по 2014 рік. Зокрема, він консультував регіоналів на парламентських виборах 2006 і 2007 років, де Партія регіонів посіла перше місце. А також на президентських виборах 2010 року, на яких переміг Віктор Янукович.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.