Львівський артист Санжаревський відреагував на звинувачення в сепаратизмі

За його словами, коли на Донбасі почалися бойові дії, він співчував місцевому населенню. Він перераховував гроші з думкою, що вони підуть на допомогу цивільним.

Львівський артист Санжаревський відреагував на звинувачення в сепаратизмі
20 Січня 2018 10:09Львів,Політика,Статті

Артист Львівської опери Микола Санжаревський, на адресу якого нещодавно пролунали закиди у сприянні бойовикам, сепаратистом себе не вважає. Керівник балетної школи визнав, що у 2014 році в соцмережах модерував групу Антимайдану і переказував кошти на окуповані території. Однак твердить: зараз припинив таку діяльність, повідомляє zaxid.net.

Зараз СБУ проводить експертизу вилученої у Санжаревського техніки.

«Обшук відбувався в рамках раніше відкритого провадження за ст. 258 ч. 3. Це сприяння терористичній діяльності. Під час обшуку в нього була вилучена техніка, яка буде досліджена під час досудового розслідування, яке вже триває», – розповів речник управління СБУ у Львівській області Олег Александров.

Після спілкування із службою безпеки Микола Санжаревський погодився розмовляти і з журналістами. Артист розповів, що у 2014 році був проти Революції Гідності.

«Я займався адмініструванням одної з другорядних сторінок Антимайдану. В своїх постах я жорстко критикував дії окремих політиків», – пояснив артист Львівського театру опери та балету Микола Санжаревський.

За його словами, коли на Донбасі почалися бойові дії, він співчував місцевому населенню. Через старі зв’язки з людьми на окупованих територіях почав збір коштів.

«Був медичний працівник, з яким ми були знайомі, бо я гастролював у Донецьку. Він запевняв, що є брак ліків. Я створив ці гаманці. Допомога мала йти для цивільного населення, але я зрозумів, що інші люди можуть використати за іншим призначенням і зупинив цю всю діяльність. Тоді звернувся з запитом на закриття тих гаманців», – пояснив артист Львівського театру опери та балету Микола Санжаревський.

Зараз у Львівській опері чекають висновків СБУ. Чи будуть реагувати на діяльність свого артиста та вживати дисциплінарних заходів, наразі не кажуть.

«Стаття журналістки Добровольської нас здивувала. Якщо правда те, що в неї написано, то очевидно викликає обурення проти дій артиста нашого театру, з яким ми працюємо 20 років», – зазначила керівниця літературно-драматичного відділу Львівської опери Надія Труш.

Наразі артист продовжує працювати артистом Львівської опери та арт-директором балетної школи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.