Львівська мерія виявила факт незаконної приватизації комунальних приміщень ЛКП

Львівське комунальне підприємство дозволило приватизувати приміщення у Личаківському районі, яке здає в оренду підприємцю. За цим фактом створили комісію для з’ясування обставин і повернення приміщення у комунальну власність.

Львівська мерія виявила факт незаконної приватизації комунальних приміщень ЛКП
28 Вересня 2017 10:41Львів,Політика,Статті

Факт незаконного заволодіння комунальним майном на вул. Дніпровській, 3 у Личаківському районі Львова, яке здає в оренду ЛКП-500, виявило управління комунальної власності ЛМР. Про це пише Zaxid.net.

«ЛКП видало довідку, що приміщення використовуються орендарем для господарських потреб і що їх доцільно приватизувати, на підставі цієї довідки було зроблено запис у реєстрі», ‒ йдеться у повідомленні прес-служби мерії.

За цим фактом створили комісію, яка проведе службове розслідування, зазначив голова Личаківського району Іван Лозинський. За її результатами приміщення обов’язково мають бути повернуті у комунальну власність, а винні покарані.

Також управління комунальної власності звернеться у правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження за цим фактом.

Додамо, що ЛКП-500, що розташоване на вул. Дніпровській, 1, очолює Тетяна Гончар.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.