З 1 липня у Львові курсуватимуть 2 експериментальні маршрутки

з 01.07.2016 до 01.08.2016 року курсуватимуть два експериментальні автобусні маршрути.

55f2d11fccbb7
24 Червня 2016 15:37Львів,Новини

Про це повідомили в ЛМР, передає Львівська газета.

Як зазначено в повідомленні, з 01.07.2016 до 01.08.2016 року курсуватимуть два експериментальні автобусні маршрути в режимі руху «маршрутне таксі» за такою схемою:

1) вул. Під Дубом – просп. В. Чорновола – вул. Підвальна – вул. Лисенка – вул. Гуцульська – (у зворотному напрямку – пл. Різні) – вул. Кривоноса – перехрестя вул. Високий Замок – вул. Опришківська;

2) вул. Єрошенка – вул. Золота (у зворотному напрямку вул. Турянського) – вул. Шевченка – вул. Городоцька – просп. В. Чорновола – під Дубом (вул. Єрошенка).

Окрім того, в управлінні нагадали, що з 21 червня 2016 року курсує експрес-маршрут сполученням вул. Городоцька, 359 (АС «Західна») – вул. Курмановича – вул. Рудненська – вул. Городоцька – пл. Двірцева (Головний залізничний вокзал) зі здійсненням двох фіксованих зупинок на «Протезний завод» (вул. Рудненська) та ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька) в обох напрямках. Автобуси цього експрес-маршруту курсуватимуть до завершення аварійно-відновлювальних робіт на шляхопроводі по вул. Городоцькій, 166 (неподалік Мотозаводу).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.