Луценко починає арешти

Схоже, Юрiй Луценко вирiшив продемонструвати свою ефективнiсть на посадi керiвника Генпрокуратури.

1436189956_genprokuratura
18 Червня 2016 18:15Політика,Статті,Україна

Його вiдомство затримало Олександра Сухомлина – заступника мiнiстра економiчного розвитку часiв Януковича, пише газета Експрес. За словами Луценка, екс-високопосадовця затримано за пiдозрою у вчиненнi кримiнальних правопорушень за ч. 1 ст. 255 (створення злочинної органiзацiї), ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодiння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненi в особливо великих розмiрах або органiзованою групою).

«Як менi вiдомо, екс-заступник мiнiстра з команди Януковича колись працював помiчником у нинiшнього Президента Петра Порошенка, – каже директор Центру «Третiй сектор» Андрiй Золотарьов. – Швидше за все, Сухомлин думав, що через його зв’язки з чинним Президентом йому гарантована свобода. Саме тому й не виїхав з країни ранiше». А проте експерт вважає, що кримiнальне розслiдування справи Сухомлина може закiнчитися реальним тюремним термiном. «З цiєї справи можуть зробити показову, адже бiльшiсть iнших фiгурантiв злочинних схем уже давно втекли з країни», – припускає полiтолог.

Джерело: Експрес.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.