Луганська область отримає майже 4 мільярди гривень на ремонт зруйнованих війною доріг і мостів

Керівництво Луганської області заявляє про виділення Кабінетом міністрів України 3,9 млрд грн на ремонт зруйнованих через бойові дії доріг і мостів у регіоні.l

10923449_993077234037123_8571389187448756421_n_729x547
2 Липня 2016 17:47АТО,Політика,Статті,Україна

Як йдеться в повідомленні прес-служби Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, необхідний поточний середній ремонт 84,5 км доріг і розробка проектів відбудови зруйнованих незаконними угрупованнями 6 автомобільних мостів, повідомляє УНІАН. «Стан доріг у Луганській області катастрофічний. Ця тема настільки життєво важлива, що хвилює кожного жителя нашого регіону. Ми повинні докласти максимально зусиль, щоб за короткий проміжок часу відремонтувати найбільш зруйновані автодороги», – зазначив голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз.

У першу чергу буде відновлено мостову споруда через річку Сіверський Донець на автомобільній дорозі Т-1302 КПП «Танюшівка – Старобільськ – Артемівськ», поблизу с. Новодружеськ. Цей міст розташований в одному з найбільш зруйнованих місць регіону – між Рубіжним та Лисичанськом. Фінансуватимуться ремонтно-будівельні роботи за рахунок виділених урядом 3,9 млрд грн кредитних коштів, залучених під державні гарантії в попередні роки. Мережа автомобільних доріг загального користування в Луганській області налічує близько 3614 км.

За інформацією Служби автодоріг Луганської області, за період воєнного конфлікту в регіоні було зруйновано 836 км доріг загального користування і більш як 21 об’єкт дорожньої інфраструктури (шляхопроводи, пішохідні й автомобільні мости). Для відновлення дорожньої мережі області, розташованої як на підконтрольній, так і на окупованій території, потрібно понад 4 млрд грн. З обласного бюджету на ремонт і відновлення доріг та мостів планується виділити 265 млн гр.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.