Літинський через суд домігся, щоб сайти Нацполіції і МВС дублювали всі матеріали українською

Суд сьогодні задовольнив позов львівського активіста Святослава Літинського до Національної поліції України. Відтепер, на сайті Нацполіції та МВС повинен бути переклад російськомовних матеріалів українською мовою.

Літинський через суд домігся, щоб сайти Нацполіції і МВС дублювали всі матеріали українською
8 Грудня 2016 14:45Львів,Політика,Статті,Україна

Про це Святослав Літинський повідомив на своїй Facebook-сторінці, пише ZIK.

За словами активіста, суд визнав протиправними дії Нацполіції щодо поширення на веб-сайті офіційної інформації про свою діяльність без автентичного перекладу державною мовою. Також суд зобов’язав Національну поліцію України забезпечити автентичний переклад державною мовою інформації, що поширюється іноземною мовою на офіційному веб-сайті.

«Як приклад я навів більше ніж 10 статтей, де були виступи Авакова, Деканоїдзе, Фацевича без автентичного перекладу. Тепер… публікувати без одночасного автентичного перекладу є незаконно», – написав Літинський.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.