Лавров звинуватив Україну в провокаціях у зоні АТО для зриву «Мінська»

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляє, що Київ саботує виконання мінських домовленостей, проте альтернативи їм немає.

Лавров звинуватив Україну в провокаціях у зоні АТО для зриву «Мінська»
8 Травня 2017 22:09АТО,Політика,Статті,Україна

«У нас викликає велике занепокоєння те, що відбувається з виконанням мінських домовленостей. Перш за все, в результаті саботажу з боку київської влади, прикладів тому безліч», – заявив він в інтерв’ю телеканалу МИР. Про це пише Українська правда.

Міністр звинуватив Україну в повному саботажі політичного процесу і в організації на регулярній основі збройних провокацій на лінії зіткнення, «щоб мати привід не виконувати політичну частину комплексу заходів, який був схвалений у Мінську».

«Фактів на цей рахунок предостатньо, в тому числі в звітах Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ», – стверджує Лавров.

«Але в той же час президент Путін підкреслив – як і канцлер Меркель між іншим, що, незважаючи на все це, альтернативи мінським домовленостями ми зараз не бачимо, нічого більш конструктивного зараз розробити не вдасться», – сказав він.

Тому, як зазначив російський міністр, необхідно продовжити роботу в рамках нормандського формату і контактної групи з української врегулювання.

Раніше російський президент Володимир Путін за підсумками переговорів з німецьким канцлером Ангелою Меркель заявив, що робота «нормандської четвірки» – Росії, Німеччини, Франції та України – по Донбасу буде продовжена після президентських виборів у Франції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.