Кучма домовився з представником США по Донбасу про постійні зустрічі

Колишній президент України Леонід Кучма зустрівся із спеціальним представником США з питань Мінських угод Куртом Волкером.

Кучма домовився з представником США по Донбасу про постійні зустрічі
11 Липня 2017 10:21АТО,Політика,Статті,Україна

Про це повідомила прес-секретар екс-президента Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook, пише Українська правда.

«Під час розмови учасники зустрічі обговорили врегулювання ситуації на Донбасі. Леонід Кучма наголосив на ролі і активній позиції США у вирішенні ситуації на Донбасі і подякував за принципову позицію і підтримку територіальної цілісності і суверенітету України», – написала вона.

«Обидві сторони підкреслили, що стійке, тривале припинення вогню і вирішення всього блоку питань з безпеки Мінських угод є ключовим, без цього не може бути просування у врегулюванні гуманітарних, політичних і соціальних питань», – додала Оліфер.

Також вказується, що Кучма і Волкер домовилися про контакти на постійній основі.

Як відомо, державний департамент США призначив колишнього посла країни у НАТО Курта Волкера спеціальним представником по Україні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.