Сенцов: Я хотів би бути цвяхом у кришці труни тирана

Український політв’язень, режисер Олег Сенцов написав листа із російської колонії. Опублікувала його Наталія Каплан (Кочнєва) двоюрідна сестра Олега. Лист опублікований у Фейсбуці. “Не треба нас витягувати за будь-яку ціну – перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас, як зброю проти ворога – так. Знайте, що ми не ваше слабке місце. Якщо нам судилося стати цвяхами […]

1471862023-3009
22 Серпня 2016 15:33Крим,Новини

Український політв’язень, режисер Олег Сенцов написав листа із російської колонії. Опублікувала його Наталія Каплан (Кочнєва) двоюрідна сестра Олега.

Лист опублікований у Фейсбуці.

“Не треба нас витягувати за будь-яку ціну – перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас, як зброю проти ворога – так. Знайте, що ми не ваше слабке місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться”, – пише Сенцов.

Український режисер Олег Сенцов, засуджений російським судом за сфальсифікованим обвинуваченням до 20 років колонії суворого режиму, відбуває термін в Якутську.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.