Країни Великої сімки будуть підтримувати Україну

Країни-члени міжнародної організації «Велика сімка» (G7) повідомили про незмінну підтримку України на шляху її реформування, а також деескалації конфлікту на Донбасі.

f51a5832b555b3f0bdc9e0c561e89c3b
28 Березня 2017 12:00Політика,Україна

Крім того всі країни, включаючи ЄС, підтвердили готовність протистояти Російської Федерації і посилювати зовнішній тиск для придушення агресії.

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з послами країн G7 і Євросоюзу домовився про підтримку реформ і надалі тиску на Російську Федерацію. В ході переговорів також торкнулися теми загострення конфлікту на Донбасі. Всі представники країн висловили непохитну позицію щодо Росії, збереженню санкцій і тривалого контролю. Крім того, повернення країни, як представника колишньої «Великої вісімки» поки не представляється можливим. Однією з умов, що називають партнери, є повернення окупованого Криму під юрисдикцію України.

«У цьому контексті було вирішено продовжувати тиск на російську владу з метою повернення ситуації в рамки Мінських домовленостей, в тому числі шляхом збереження і, в разі необхідності, посилення міжнародних санкцій проти РФ», – йдеться в повідомленні прес-служби Адміністрації Президента України.

Сторони переговорів домовилися про подальшу взаємодію і допомоги України в процесі впровадження реформ. Більш того, країни ЄС і Великої сімки висловили зацікавленість в просуванні ідеї і реформуванні системи України в рамках проекту з децентралізації, антикорупційним заходам, дерегуляціі, енергетики, охорони здоров’я та судової реформи.

Відзначимо, недавнє рішення РНБО щодо повної блокади торгово-економічних відносин України та окупованих територій Донбасу не відбилося на загальному настрої.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.