Колишні адвокати Савченко звинувачують один одного у зв’язках з ФСБ і Медведчуком

Юристи намагаються залучити журналістів до свого конфлікту.

Колишні адвокати Савченко звинувачують один одного у зв'язках з ФСБ і Медведчуком
31 Жовтня 2016 20:00Політика,Статті,Україна

Між колишніми адвокатами українського нардепа Надії Савченко Миколою Полозовим, Марком Фейгіним та Іллею Новіковим розгорається скандал. У соцмережі Facebook юристи накинулися зі звинуваченнями на адресу один одного, повідомляє ТСН. Так, Полозов у своєму пості написав про те, що Новіков брав участь у діяльності створеної помічником президента РФ Владиславом Сурковим організації «Молоді юристи Росії» і свого часу захищав комісара кремлівського руху «Наші» Сергія Белоконєва.

«Як виявилося, він брав участь вже давно у діяльності організації «Молоді юристи Росії», створеної Сурковим і главою кремлівського руху «Наші» Якеменком. З розкритої днями пошти Суркова з’ясувалося, що саме в цей період голова «Молодих юристів Росії», близький приятель Новікова Бруєв і учасниця ЩДК Інна Семенова з України (теж його колега) були на нараді у Суркова (…) Новіков виявився адвокатом колишнього глави Росмолоді, комісара руху «НАШІ» Белоконєва. Фейгін і я, дізнавшись всі ці деталі, запропонували Новікову припинити ці політично непоєднувані речі», – йдеться в пості Полозова. Далі з’ясувалося, що у Новікова є борги перед «Сбербанком» Росії, але, незважаючи на це, він спокійно виїжджав за кордон. «Причому, наявність цих прострочених боргів ніяк не позначалося на його переміщення за кордон і в інших аспектах. Нагадаю, що під приводом штрафу в 5000 рублів Фейгіна не випустили на Форум вільної Росії в Вільнюс, буквально пару тижнів тому. Хоча, зрозуміло, суто політичні причини. На всі питання, звернені до Новікова з цих випадків, він або відмовчувався, або ніс відверту нісенітницю, типу забув про борг і так далі», – додав колишній захисник Савченко. За словами Полозова, Новіков в таємниці від нього і Фейгіна проніс у СІЗО до Савченко проект закону, пізніше названого її ім’ям, і нібито потай від своїх колег почав вирішувати питання щодо допомоги тодішнього лідеру УКРОПу Геннадія Корбана, який перебував під вартою. Також юрист зазначив, що його колега через сестру нардепа – Віру Савченко, яка не відхрещувалася від зв’язків з Віктором Медведчуком, вирішував власні проблеми. Кум Путіна, на думку миколи Полозова, теж був причетний до приїзду Савченко до Москви.

«Через Віру, сестру Савченко, яка не приховувала своїх близьких відносин з Медведчуком, говорила про це публічно, Новіков почав вирішувати свої перераховані вище проблеми. І, мабуть, вирішив. Немає жодних сумнівів, що приїзд Надії в Москву – результат зусиль все того ж Медведчука. Нагадаю, він відкрито говорив про свої симпатії до Новікова і неприязні до Фейгіна та Полозова, як особисто, так і через свого прес-секретаря», – додав Полозов. Читайте також: «Нема на що реагувати». У Путіна прокоментували приїзд Савченко до Москви При цьому, він додав, що зі своєю частиною у справі Савченко Новіков впорався “з рук геть погано».

Пізніше відреагував на звинувачення і сам Новіков. Він заявив про готовність залишитися в Києві, щоб відповісти на запитання, які виникли довкола скандалу, і написав: «Колишньої гармонії вже не буде. Ваших співвітчизників у російських в’язницях захищають два брехуна. Або один агент ФСБ. Або три брехуна. Якщо вам справді є справа до ваших заручників, то давайте, розбирайтеся».

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.