Італія може затримати продовження санкцій проти РФ

Італія може затримати продовження санкцій проти Росії, яке раніше попередньо погодили посли ЄС.

24405169_1210114795_161378_l
23 Червня 2016 13:44АТО,Політика,Україна

Про це у своєму Твіттері написав брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк, повідомляє Європейська правда.

За його словами, причиною затримки є бажання Італії внести до висновків саміту ЄС щодо санкцій пункт про можливість перегляду відносин з Росією пізніше цього року.

«Італія може відкласти продовження санкцій проти Росії. Вона хоче, щоб у висновках саміту було згадано про перегляд політики відносин ЄС-Росія пізніше цього року», – написав він.

Раніше ЗМІ повідомили, що Євросоюз готовий остаточно юридично затвердити продовження економічних санкцій проти Росії, проте цей процес гальмує уряд Франції, який поки що не погодив це питання в національному парламенті.

Крім того,  процедурою так званого «парламентського резерву», що передбачає отримання погодження з цього питання у національних парламентах, скористалися також Швеція та Велика Британія.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз попередньо погодив рішення продовжити економічні санкції проти Росії ще на півроку.

Джерело: Європейська правда.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.