Хто знову добуває токсичні гудрони у Грибовичах?

Місцева мешканка Галина Денько помітила невідомих людей біля гудронових озер.

Хто знову добуває токсичні гудрони у Грибовичах?
26 Листопада 2017 14:23Львів,Політика,Статті

На місце прибув сільський голова Великих Грибович Ігор Питель, він повідомив, що відбувається відбір кислих гудронів. Про це пише Справжня варта.

Приїхали представники ініціативної групи, місцеві мешканці, директор ЛКП «Збиранка» Віталій Пугач, заступник міського голови з питань ЖКГ Львова Сергій Бабак. Люди викликали слідчо-оперативну групу і держекоінспекцію.

Робітники, що працювали біля озер з кислими гудронами, пояснили – власником токсичного озера (на сьогодні це підприємство з Івано-Франківська) кислі гудрони було продано Луганській фірмі. Саме працівники цієї фірми і здійснювали відбір гудрону. Проте показати оригінали договорів та ліцензію на цей вид діяльності вони не змогли та пообіцяли зробити це в понеділок.

Це не перша спроба добувати гудрони на Грибовицькому сміттєзвалищі, останній раз розголос змусив робітників ретируватися, навіть не забравши своє обладнання.

Судове засідання над працівниками ЛКП «Збиранка» у Жовківському районному суді почалось на початку квітня цього року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.