ГПУ вимагатиме зняти недоторканність з члена «Опоблоку»  Скорика

Генпрокуратура наступного тижня внесе подання у Верховну Раду на зняття недоторканності з депутата від «Опозиційного блоку» Миколи Скорика.

ГПУ вимагатиме зняти недоторканність з члена Опоблоку Скорика
22 Вересня 2016 14:45Політика,Статті,Україна

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко у четвер в Одесі в ході наради з представниками правоохоронних органів області, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він додав, що до кінця доби четверга очікує підписання підозри в організації заворушень під будівлею Одеської облдержадміністрації 19 лютого 2014 року колишньому першому заступнику голови ОДА Олександру Орлову. Головою ОДА тоді був Скорик.

«Наскільки я розумію, сьогодні буде підписано підозра колишньому першому заступнику Одеської обласної державної адміністрації громадянину Орлову в тому, що він організував заворушення біля обласної державної адміністрації» , – заявив Луценко.

Він також повідомив, що має намір «на наступному тижні внести подання про зняття депутатської недоторканності щодо голови Одеської облдержадміністрації громадянина Скорика, який підозрюється в причетності зокрема до цих сумних подій» .

У свою чергу одеське видання Думская повідомляє, що минулої ночі у Орлова проходили обшуки за цією справою.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.