ГПУ вручила Гречківському підозру в шахрайстві

Співробітники Генеральної прокуратури вручили обвинувальний акт члену Вищої ради правосуддя Павлу Гречківському.

ГПУ вручила Гречківському підозру в шахрайстві
8 Серпня 2017 20:51Політика,Статті,Україна

Про це у вівторок повідомила прес-служба Генпрокуратури, пише Українська правда.

Вказується, що департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Гречковського і його поплічника в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу.

«Як встановлено слідством, останні шахрайським шляхом намагались заволодіти грошовими коштами у сумі 500 тис. доларів США за нібито допомогу у вирішенні господарського спору в судах трьох інстанцій на користь потерпілого, шляхом впливу на представників судової гілки влади», – повідомили в ГПУ.

У відомстві заявили, що підозрювані «намагалися ухилитись від ознайомлення та отримання процесуальних документів щодо завершення досудового розслідування».

«Найближчим часом матеріали провадження будуть спрямовані до суду для розгляду по суті», – йдеться у повідомленні.

 

ФОТО: ГПУ

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Як відомо, Гречківський підозрюється в замаху на шахрайство, а саме у вимаганні 500 тис. доларів за нібито вплив на прийняття судом необхідного рішення.

ГПУ намагалася відсторонити його від посади, але Вища рада правосуддя відмовила у клопотанні. Пізніше Гречківський заявив, що не піде на угоду зі слідством.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.