ГПУ перевірить високопосадовців на офшори

Суд зобов'язав Генпрокуратуру розпочати розслідування причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності та використання ними офшорів.

d17ca2bd729e1d5c6a66d76830a854b3
25 Червня 2016 17:31Новини,Політика,Україна

Як пишуть у Варіантах, про це повідомляє Антикорупційний рух Валентина Наливайченка.

Як заявив лідер громадсько-політичного руху “Справедливість” Валентин Наливайченко, Генпрокуратура майже рік уникала законних дій щодо перевірки представлених їй фактів щодо використання деякими посадовцями та народними депутатами офшорних компаній, не вносячи даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

“Тепер ГПУ зобов’язана зареєструвати мою заяву і внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення. Це вже поступ, враховуючи, що ще у серпні минулого року я вимагав від Генеральної прокуратури розпочати розслідування причетності депутатів від Блоку Петра ПорошенкаПП до діяльності зареєстрованої на Британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd”, – наголосив Валентин Наливайченко.

За його словами, розслідування так і не проводилося, хоча 16 травня Наливайченко передав до Національного Антикорупційного Бюро, Генеральної прокуратури і парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції нові заяви про вчинення кримінального правопорушення, вимагаючи розслідувати діяльність ще двох пов’язаних з INTRACO офшорів – Kitromi Limited i Vincenz Limited.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.