Головний воєнком Львівщини не хоче сплачувати штраф

Головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко подав апеляцію на рішення суду, який оштрафував його на 5,1 тисячі гривень - за оприлюднення списків ухильників від призову.

Головний воєнком Львівщини не хоче сплачувати штраф
7 Березня 2018 10:34АТО,Львів,Політика,Статті,Україна

Про це повідомляє Високий замок.

Нагадаємо, нещодавно Личаківський районний суд Львова виніс постанову: оприлюднення імен хлопців, які ухиляються від строкової служби, порушує права призовників. З таким позовом звернулися до Феміди представники Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Львівській області.

«Військовий комісар Львівського обласного військкомату не дотримався порядку захисту персональних даних, що призвело до незаконного доступу до них, яке проявилось в тому, що 22 листопада 2017 року на офіційній сторінці Львівського обласного військкомату у Facebook було опубліковано списки громадян, які підлягають призову на строкову військову службу і не з’явилися до військового комісаріату»,- йдеться у вироку суду.

Головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко подав апеляцію на рішення суду, який оштрафував його на 5,1 тисячі гривень.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.