Генпрокурор не виключає пред’явлення нових звинувачень нардепу Новинському

Генеральний прокурор України Юрій Луценко не виключає пред’явлення нових звинувачень народному депутат Вадиму Новинському. Про це він заявив виступаючи на пленарному засіданні парламенту.

Генпрокурор не виключає пред’явлення нових звинувачень нардепу Новинському
12 Липня 2017 10:30Політика,Статті,Україна

Про це передає кореспондент УНН.

«Слідство йде достатньо ефективно, ймовірні нові епізоди будуть пред’явлені народному депутату. Якщо так складеться, то я знову прийду на цю трибуну і знову буду просити всіх, і вас зокрема, Олег Валерійович, як людину, яка точно знає, як відбувається досудове, а потім судове слідство, що буває потім, підтримати мою позицію», – наголосив Ю.Луценко.

Верховна Рада 8 грудня 2016 року дала згоду на притягнення Новинського до кримінальної відповідальності. ГПУ підозрює Новинського у причетності до організації незаконного позбавлення волі протягом 179 днів помічника митрополита УПЦ МП Володимира архієпископа Олександра Драбинка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.